Agronómus

Az 1991-ben alapított AgroSprint Zrt. mára Közép-Európa egyik vezető fagyasztott zöldség és gyümölcs gyártójává és beszállítójává vált. Leányvállalatunk a Sprint Farm Kft. az anyacég termeléséhez szükséges zöldség és gyümölcs alapanyagokat termeli és biztosítja több, mint 400 ha termőterületeken, valamint állattenyésztéssel is foglalkozik.

Építsd velünk a karriered!

A Sprint-Farm Kft. fiatalos lendületű csapatának bővítésére, hosszútávra keressük

Agronómus munkatársunkat.

Ez nem csak egy állás!

Feladatok:

  •  növény-, gyümölcstermesztésben termesztéstechnológiák és a betakarítás felügyelete,
  •  a talaj jellemzőinek, hasznosíthatóságának és termőképességének javítása
  •  egyszerűsített foglalkoztatottak és szakmunkások munkájának koordinálása,
  •  gazdálkodás tevékenységének dokumentálása,
  •  szakmai tárgyalásokon való aktív részvétel

Elvárás:

  • agrármérnök/mezőgazdasági mérnök végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat szántóföldi gazdálkodás és/vagy kertészet terén
  • „B” kategóriás jogosítvány
  •  jó kommunikációs készség
  • magasfokú stressztűrő képesség
  • kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • fiatal, lendületes csapat
  • biztos vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség, szakmai kihívás
  • versenyképes havi jövedelem és juttatások,
  • cégautó, céges mobiltelefon, laptop
  • továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye Karcag és Abádszalók

Ha úgy érzi, szakmai kihívást keres és mindezért képes és tud is tenni, JELENTKEZZEN!

Jelentkezés:  Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a hr@agrosprint.hu e-mail címre kérjük küldeni.

Tagged as: felsőfokú végzettség