Műszakvezető

Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő, az iparágban csúcstechnológiás munkaeszközeivel, mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemét működteti hazánkban.

Kiváló minőségű fagyasztott termékeink a világ 35 országában kerülnek a családok asztalára nap, mint nap.

Csapatbővítésünk kapcsán keressük új

MŰSZAKVEZETŐ

kollégánkat!

Milyen feladataid lesznek a közös céljaink elérésében?

  • A műszakban dolgozó munkatársak menedzselése, betanítása, teljesítményük figyelemmel kísérése, oktatása hatékony munkaszervezéssel
  • A műszak gyártási folyamatainak koordinálása
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Mit kínálunk jövőbeni munkahelyedként?

Középvezetőként szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes alapbérrel, ezen felül egy évben többszöri prémium kifizetéssel, széles körű cafeteria juttatással és munkába járás támogatással honoráljuk. Munka mellett pihenési lehetőséget is biztosítunk vállalati üdülőnkben egy évben több alkalommal.

Modern munkakörnyezetben, az iparágban csúcstechnológiás gépekkel, mégis családias, közvetlen munkahelyi légkörrel várunk csapatunkba. Egy évben több jó hangulatú, közösségformáló csapatépítőt is rendezünk, mert mi nem csak a munkában tartunk össze! Beosztásod kiszámítható, napi munkavégzésed 8 órában maximalizálható, így tervezhető az időbeosztásod.

Mi tesz téged csapatunk tagjává?

  • Minimum középfokú végzettség, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat (min. 1-3 év)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógép és MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:  Karcag

Tagged as: 3 műszakos munkarend, középfokú végzettség, szakmai tapasztalat