KARBANTARTÁSI/ ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

A JÖVŐD VELÜNK KEZDŐDIK! –  Agrosprint Zrt.

Az Agrosprint Zrt. keresi agilis és céltudatos középvezetőjét!

Légy TE az új KARBANTARTÁSI/ ÜZEMELTETÉSI VEZETŐNK!

Ha szeretnél egy innovatív, technológiai fejlesztések terén élen járó, modern technológiával dolgozó, gyorsan növekvő magyar családi vállalat része lenni, amely fagyasztott zöldségek és gyümölcsök gyártásával foglalkozik, akkor a csapatunkban a helyed!

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés prémium és juttatási csomag: Egy évben többszöri kifizetéssel biztosítjuk anyagi stabilitásod.

Szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek és konferenciák): Légy a legjobb a szakmádban, mi mentorálunk.

Családias és támogató munkahelyi környezet: Egy csapat, amely mindig melletted áll.

Személygépjármű és munkaeszközök (mobil, laptop): Modern eszközökkel támogathatod munkádat.

Vállalati üdülési lehetőség: Pihenj és töltődj fel velünk.

Feladataid:

Csoportvezetés: Karbantartó csapat irányítása, hatékony munkaszervezéssel.

Karbantartási ciklusban (1-5 hó): Tervszerű, megelőző karbantartások tervezése és szervezése.

Üzemeltetési ciklusban (6-11hó): Gépsorok, termelőgépek zavartalan működésének biztosítása, gyártósorok összeállításának koordinálása szezonban.

Elvárások:

Gépészmérnök végzettség

Többéves tapasztalat: Legalább 5 év releváns tapasztalat operatív területen.

Rugalmasság és kommunikációs készség

Vezetői képesség: Képes vagy motiválni és irányítani a csapatodat

Előny:

Élelmiszeripari háttér: Plusz pont, ha ebben a szektorban dolgoztál már.

Miért válaszd az AGROSPRINTET?

Innováció és fejlődés: : Csúcstechnológiás berendezésekkel dolgozhatsz, részt vehetsz izgalmas mechanikai projektekben.

Új kihívások: Új fejlesztési, automatizálási ciklusunkban még több lehetőségek várnak rád.

Dinamikus csapat: Csatlakozz egy folyamatosan mozgásban lévő, kreatív csapathoz!

Jelentkezés: Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Küldd el önéletrajzodat itt! Csatlakozz az Agrosprint Zrt. sikeres csapatához!

Tagged as: felsőfokú végzettség

A munkakör áttekintése

Bejelentkezés

Regisztráció

A regisztráció jelenleg ki van kapcsolva.

Elfelejtett jelszó