Csatlakozz Európa legnagyobb gyorsfagyasztott kukoricagyártójához HŰTŐGÉPÉSZ munkatársként!

Ha már hűtőgépész vagy: várjuk jelentkezésedet, hogy szakértelmeddel erősítsd csapatunkat!
Ha most szeretnél hűtőgépész lenni: lakatos, villanyszerelő, gépszerelő végzettséggel rendelkezők számára egyedülálló karrierprogramot kínálunk!

• Ingyenes, cégen belüli szakképzéssel segítünk elsajátítani a hűtőgépész szakmát.
• Az oktatás munkaidőben zajlik.

Mi lesz hűtőgépészként nálunk a feladatod?

• Hűtéstechnológiához tartozó gépek, gőzfejlesztők üzemeltetése;
• Szükséges karbantartások elvégzése;
• Zavartalan működés biztosítása.

Mi gondoskodunk:

Teljesítményalapú bérezésről, többféle bónuszkereseti lehetőséggel;
Családtámogatási juttatásokról egy évben többször;
• Betanulásod teljes körű támogatásáról;
Munkába járásod támogatásáról;
Céges rendezvényekről és csapatépítőkről, mert velünk nem csak dolgozni jó!
• Fontosnak tartjuk az egészséget! Ezért havonta 8-10 kg fagyasztott zöldségben, gyümölcsben részesítünk.

Segítünk, ha bajban vagy:

ELŐLEG lehetőség;
KRÍZIS helyzetben támogatás – Személyes, családi gondjaid megoldásához segítséget nyújtunk.

Hűtőgépészként csak 15 napot kell egy hónapban dolgoznod!

Mi kell ahhoz, hogy nálunk dolgozz?

Szakirányú végzettség, minimum szakmunkás képesítés megléte (lakatos, villanyszerelő, gépszerelő stb).
• Örülünk, ha hűtőgépész munkakörben szerzett tapasztalattal is rendelkezel, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Karcag

Tagged as: középfokú végzettség, műszaki beállítottság

A munkakör áttekintése

Bejelentkezés

Regisztráció

A regisztráció jelenleg ki van kapcsolva.

Elfelejtett jelszó