Ezt a pozíciót betöltötték

Export Sales Representative

Az Agrosprint Zrt. zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásával foglalkozó export-orientált magyar tulajdonú vállalat. Vállalatunk a Karcagon felépítendő új gyáregységével, termelési kapacitásának 50%-os bővítésével indítja el 2022-es gyártási szezonját. Szeretnél fejlődni egy inspiráló és stabil vállalatnál? Szeretsz utazni, kapcsolatokat építeni?

Csatlakozz vállalatunk kereskedelmi csapatához és legyél TE az új
munkatársunk!

Mik lesznek a feladataid?

  • Új export értékesítési piacok felkutatása, új export partnerekkel hosszú távú kapcsolat kialakítása
  • Üzletfejlesztés támogatása, vállalati brand képviselete nemzetközi szinten
  • Nemzetközi élelmiszeripari kiállításokon való részvétel (egy évben több alkalommal),
  • Vevőlátogatások nemzetközi szinten
  • Üzleti tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Kimutatások, jelentések készítése, ellenőrzési feladatok ellátása

Mit várunk el Tőled?

  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettséget
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást (C1-es szint – C2 szint előnyt jelent)
  • Magabiztos szintű számítógép és MS Office ismeretet
  • Kiváló kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készséget
  • Önállóságot, proaktivitást, ügyfélközpontúságot
  • Eredményorientált szemléletmódot

Előnyt jelent:

  • Bármely más idegen nyelv ismerete
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit MI adunk Neked:

  • Fejlődési lehetőséget, szakmai kihívást, nyitottságot az új és kreatív ötletekre
  • Külföldi tapasztalatszerzés lehetőségét
  • Versenyképes bérezést és prémium kifizetést egy évben több alkalommal
  • Szakmai karrierfejlődési lehetőséget (tréningek, konferenciák)
  • Munkába járás támogatását / igény szerint szolgálati lakás biztosítását
  • Vállalati üdülési lehetőséget
  • Vállalati rendezvényeket, mert velünk nem csak dolgozni jó!
  • Családbarát vállalatként támogató szemléletet, közvetlen munkahelyi légkört

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Tagged as: angol nyelvtudás, felsőfokú végzettség, szakmai tapasztalat