KARBANTARTÁSI MŰSZAKI VEZETŐ

A JÖVŐD VELÜNK KEZDŐDIK! – Az Agrosprint Zrt.

Az Agrosprint Zrt. keresi lendületes és ambiciózus KARBANTARTÁSI MŰSZAKI VEZETŐJÉT!

Ha készen állsz arra, hogy egy innovatív, technológiai fejlesztésekben élen járó, az iparágban csúcstechnológiás gépekkel dolgozó gyorsfagyasztott zöldség és gyümölcs gyártó magyar családi vállalat tagja legyél, akkor csatlakozz hozzánk!

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés prémium és juttatási csomag: Egy évben többszöri kifizetéssel biztosítjuk anyagi stabilitásod.

Szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek és konferenciák): Légy a legjobb a szakmádban, mi mentorálunk.

Családias és támogató munkahelyi környezet: Egy csapat, amely mindig melletted áll.

Személygépjármű és munkaeszközök (mobil, laptop): Modern eszközökkel támogathatod munkádat.

Vállalati üdülési lehetőség: Pihenj és töltődj fel velünk.

Feladataid:

People management: Karbantartó csapat irányítása, hatékony munkaszervezéssel.

Gépek és gyártósorok: Termelőgépek zavartalan működésének biztosítása, gyártósorok összeállításának koordinálása.

Fejlesztési projektek: Részvétel automatizálási és fejlesztési projektekben.

Karbantartás: Tervszerű, megelőző karbantartások tervezése és szervezése.

Beruházások: Technológiai beruházások tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel.

Elvárások:

Gépészmérnök végzettség: A szakmai alapok nélkülözhetetlenek.

Tapasztalat: Hasonló területen szerzett minimum 5 év tapasztalat.

Rugalmasság és kommunikációs készség: Könnyen alkalmazkodsz és jól kommunikálsz.

Vezetői készség: Csapatot tudsz irányítani és motiválni.

Előny:

Élelmiszeripari háttér: Plusz pont, ha ebben a szektorban dolgoztál már.

Miért válaszd az AGROSPRINTET?

Innováció és fejlődés: Kiemelkedő technológiai háttér csúcstechnológiás gépek és innovációs lehetőségek várnak rád.Új projektek: Most kezdünk újabb négyéves fejlesztési ciklusba, fókuszban az automatizálássalDinamikus csapat: Nálunk mindig történik valami izgalmas, csatlakozz és formáljuk együtt a jövőt!

Jelentkezés: Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Küldd el önéletrajzodat itt! Csatlakozz az Agrosprint Zrt. sikeres csapatához!

Tagged as: felsőfokú végzettség

A munkakör áttekintése

Bejelentkezés

Regisztráció

A regisztráció jelenleg ki van kapcsolva.

Elfelejtett jelszó