Legyél Te a MŰSZAKI OKTATÓNK!

Ha szeretnél egy innovatív, technológiai fejlesztések terén élen járó, modern technológiával dolgozó, gyorsan növekvő magyar családi vállalat része lenni, amely fagyasztott zöldségek és gyümölcsök gyártásával foglalkozik, akkor a csapatunkban a helyed!

Mi lesz a feladatod nálunk oktatóként?

  • A gyáregységünk műszaki kollégáinak magas szintű elméleti és gyakorlati továbbképzése
  • Új munkafolyamatok oktatásának teljes körű menedzselése
  • Éves és időszakos oktatások folyamatos tervezése és szervezése
  • Szoros együttműködés a műszaki terület vezetőivel

Mi kell ahhoz, hogy műszaki oktatónk legyél?

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Kiváló kommunikációs és előadói készség
  • Rendszerszemlélet, pontosság és önállóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Műszaki területen szerzett szakmai gyakorlati tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Műszaki tréneri-, oktatói feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Más műszaki területen szerzett végzettség

Mit kínálunk jövőbeli munkahelyedként?

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Családias és támogató munkahelyi környezet
  • Személygépjármű és munkaeszközök
  • Vállalati üdülési lehetőség
  • Csúcstechnológiás gépek várnak rád
  • Részese lehetsz az automatizálási folyamataink fejlődésének

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével a Jelentkezem gombra kattintva!

Tagged as: felsőfokú végzettség, vezetői engedély (B)