Ezt a pozíciót betöltötték

Kereskedelmi asszisztens

Az Agrosprint Zrt. zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásával foglalkozó export-orientált, Európában is piacvezető, magyar tulajdonú vállalat. Karcagon felépülő új gyáregységünkkel, termelési kapacitásunk bővítésével indítjuk el a 2022-es gyártási szezont.

Ebből kifolyólag kereskedelmi csapatunk támogatására keressük leendő Kereskedelmi asszisztens munkatársunkat!

 Mik lesznek a főbb feladataid?

  • Fuvarozókkal és vevőkkel való aktív kapcsolattartás
  • Kereskedelmi szerződések kezelése
  • Kimutatások, nyilvántartások elkészítése
  • Csomagolóanyaggal kapcsolatos feladatok ellátása

Mi kell ahhoz, hogy nálunk dolgozz?

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (legalább B2-es szintű)
  • Magabiztos számítógépes tudás (MS Office programok)
  • Legyél precíz és tudj csapatban dolgozni!

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete

Mit adunk neked ezért?

  • Korrekt bérezést és hozzá prémium kifizetést
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőséget és folyamatos fejlődést
  • Vállalati üdülési lehetőséget
  • Munkába járás támogatást
  • Céges rendezvényeket és családias, közvetlen munkahelyi légkört!

Munkavégzés helye: Karcag

Tagged as: angol nyelvtudás, középfokú végzettség, MS Office ismeret, szakmai tapasztalat