Ezt a pozíciót betöltötték

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Az Agrosprint Zrt. nyírlugosi gyáregységébe Bérszámfejtő és TB ügyintéző kollégánkat keresünk.

Szeretnél a magyar hűtőipar első számú vállalatánál dolgozni, amely mára Magyarország TOP 100 legértékesebb családi vállalatához tartozik?

Feladataid lesznek:

  • Bérszámfejtés, munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Munkaügyi feladatok: munkaviszony létesítés, megszűnés, módosítás, dokumentáció elkészítése, adóhatósági be és kijelentés
  • Rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások elszámolása
  •  A feladatok ellátásához szükséges jogszabályok, rendelkezések folyamatos figyelése, és alkalmazása stb.

Elvárásaink:

  • Középfokú TB- és bérügyintéző szakképesítés
  • Magabiztos Excel tudás, MS Office használata, bérszámfejtő programban jártasság
  • Szakmai igényesség, pontosság
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezést és juttatásokat
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Munkába járás támogatását
  • Vállalati üdülési lehetőség (egy évben több alkalommal)
  • Céges rendezvényeket, programokat (egy évben több alkalommal)
  • Családias légkört

Munkavégzés helye: Nyírlugos- Cserhágó Agrosprint Zrt.

Jelentkezés: Kérjük, fényképes önéletrajzod a hr@agrosprint.hu e-mail címre küldd el!

Kérdésed van az állással kapcsolatban? Telefon: 06 30 458 5096

Tagged as: középfokú végzettség