Ezt a pozíciót betöltötték

Karbantartó

Az Agrosprint Zrt. zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásával foglalkozó export-orientált magyar tulajdonú vállalat. Lendületes és derűs műszaki csapatunkhoz bővítés céljából keressük munkatársunkat!

Legyél TE az új Karbantartó munkatársunk!

Feladatok:

  • Tervszerű, megelőző karbantartások pontos és szabályszerű elvégzése
  • Gyártógépekben előforduló hibák elhárítása, berendezések javítása
  • Technológiai vonalak összeállítása a technológiai rajzok alapján
  • Gépkezelők műszaki támogatása
  • A termelési gépátállások elvégzése
  • Üzemvitel zavartalanságának biztosítása

Amit kínálunk:

  • Szakágban és régióban kiemelkedő technológiával rendelkező vállalatnál fejlődési lehetőséget
  • Folyamatos technológiai és területi fejlesztéseket
  • Kiemelt bérezést
  • Plusz juttatásokat
  • Munkába járás támogatását
  • Krízishelyzeti támogatást és  előleg igénylési lehetőséget
  • Saját termék osztása havi rendszerességgel
  • Céges rendezvényeket, mert velünk nem csak dolgozni jó!
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítását

Állás betöltésének feltétele:

  • Szakmunkás szakirányú végzettség (géplakatos, hegesztő, lakatos)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Minimum 1-3 év karbantartói tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Hegesztői tapasztalat
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek

Munkavégzés helye:

Nyírlugos-Cserhágó, Agrosprint hűtőüzem

Tagged as: 3 műszakos munkarend, karbantartási tapasztalat, műszaki beállítottság