Ezt a pozíciót betöltötték

RAKTÁROS

Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemét működteti Nyírlugoson.

Telephelyünk logisztikai területére keressük új Raktáros kollégánkat!

Csatlakozz csapatunkhoz, ahol munkádat, hűségedet és hozzáállásodat megbecsüljük és értékeljük!

Mik lesznek a feladataid?

  • Targoncás munkatársak koordinálása, feladatok kiosztása, ellenőrzése
  • Áru-előkészítés, raktári rend fenntartása
  • Árukészlet mozgások nyomon követése
  • Kamionok ki és- berakodásának koordinálása és ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Mi szükséges ahhoz, hogy Nálunk dolgozz?

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Logisztikai területen szerzett végzettség/ tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés és hozzá plusz juttatások
  • Betanulás teljes körű támogatása
  • Vállalati üdülési lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Munkába járás támogatás
  • Éves bérfejlesztés
  • Családias, támogató légkört és szemléletet
  • Céges rendezvényeket, csapatépítőt, mert Velünk nem csak dolgozni jó!

Jelentkezés: önéletrajz megküldésével a hr@agrosprint.hu email címre.

Munkavégzés helye: Nyírlugos- Cserhágó

Tagged as: 3 műszakos munkarend, IT felhasználói ismeretek, középfokú végzettség