Ezt a pozíciót betöltötték

Recruiter/Toborzó

Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemét működteti hazánkban!

Csapatbővítésünk kapcsán nyírlugosi telephelyünkre HR területre keressük.

Mik lesznek a feladataid?

  • Új munkavállalók toborzása a nyitott pozíciókra, toborzás és kiválasztáshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Munkaerőigény folyamatos egyeztetése a termelési területtel
  • Álláshirdetések készítése, feladása és kezelése
  • Telefonos kapcsolatfelvétel
  • Önéletrajzok szűrése és interjúk szervezése
  • Felvételhez és a beillesztési folyamathoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Céges social media felületek kezelésében való részvétel
  • Céges események, rendezvények szervezésében való részvétel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése

Mit várunk el Tőled?

  • Legalább középfokú végzettséget
  • Napi szintű felhasználói szintű számítógép és MS Office ismeretet
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességet
  • precizitást, megbízhatóságot, rugalmasságot
  • nyitottságot a folyamatos fejlődésre

Előnyt jelent:

  • Toborzásban szerzett tapasztalat

Amit MI adunk Neked:

  • Változatos feladatokat egy folyamatosan fejlődő területen
  • Betanulásod teljes körű támogatását (mentorálást)
  • Kihívást, tapasztalatszerzési-, és fejlődési lehetőséget
  • Korrekt bérezést és hozzá prémium kifizetést
  • Munkába járás támogatását
  • Vállalati üdülési lehetőséget
  • Családias, közvetlen munkahelyi légkört
  • Stabil hátterű, magyar tulajdonban lévő, Európában is vezető vállalatnál dolgozhatsz

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Tagged as: középfokú végzettség, MS Office ismeret