Ezt a pozíciót betöltötték

Szalagvezető

Az Agrosprint Zrt. zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásával foglalkozó export-orientált magyar tulajdonú vállalat. Vállalatunk a Karcagon felépítendő új gyáregységével, termelési kapacitásának 50%-os bővítésével indítja el 2022-es gyártási szezonját.

Csatlakozz vállalatunk gyártóüzemi csapatához és legyél TE az új Szalagvezető munkatársunk!

Feladatok:

  • Csomagolóüzem teljes körű üzemeltetésének koordinálása
  • Csomagolási terv szerinti feladatellátás és annak maradéktalan betartása
  • Felmerülő hibák észlelése, jelzése
  • Hibák kijavításáról való gondoskodás
  • Csomagolási teljesítmény ellenőrzése, nyomon követése
  • Termék minőségének ellenőrzése, szoros együttműködés a minőségbiztosítással
  • Csomagoláshoz kötődő adminisztratív feladatok ellátása, adatszolgáltatás

Amit nyújtunk:

  • Szakágban és régióban kiemelkedő technológiával rendelkező vállalatnál fejlődési lehetőséget, szakmai kihívást, folyamatos technológiai és területi fejlesztéseket
  • Versenyképes bérezés
  • Prémium kifizetések
  • Munkába járás támogatása
  • Munkabér-előleg igénylési lehetőség
  • Krízishelyzeti támogatás igénylési lehetőség
  • Céges rendezvények, egy évben több alkalommal
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Állás betöltésének feltétele:

  • Középfokú végzettség (érettségi) vagy szakmunkás végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki beállítottság
  • Határozott, ambiciózus személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Gyártóüzemben, hasonló területen szerzett tapasztalat

Tagged as: 3 műszakos munkarend, középfokú végzettség, műszaki beállítottság

A munkakör áttekintése

Bejelentkezés

Regisztráció

A regisztráció jelenleg ki van kapcsolva.

Elfelejtett jelszó